Naujos kartos TopJob S

Naujos kartos TopJob S

Naujos kartos "push in" tipo gnybtai, į kuriuos monolitiniai  arba daugiagysliai su antgaliu laidai įkišami be jokių pagalbinių įrankių. Atidarymui ir daugiagyslių be antgalio  laidų įdėjimui naudojamas atsuktuvas, galima naudoti gnybtus su mygtukais, o gnybtai su svirtelėmis nereikalauja išvis jokių įrankių. Tai atsparūs vibracijai, temperatūrų kaitai, nereikalaujantys priežiūros itin greitai montuojami gnybtai. Didelė įvairovė ir plačios galimybės.

Didėjant montavimo darbų apimtims, klientai natūraliai pradeda ieškoti medžiagų ir sprendimų, kaip pagreitinti darbų atlikimo trukmę. Nemažai klientų pažymi, kad įrenginių integracijos lygis didėja ir į tą pačią erdvę reikia sumontuoti žymiai daugiau automatikos, kyla ir užsakovų reikalavimai tiek darbų terminams, tiek garantinės priežiūros atlikimo kokybei. Visus šiuos keliamus reikalavimus atitinka TopJob S serijos gnybtai. Naujo tipo spyruoklė leidžia daugiagyslius laidus su antgaliu arba monolitinius laidus įkišti į gnybtą be jokių pagalbinių įrankių, tai, lyginant su varžtiniu sujungimu, montavimo greitį gali padidinti iki 3 kartų!

Spyruoklinis sujungimas užima mažiau vietos ir leidžia gaminti įvairesnių variacijų gnybtus, dėl to galima sutaupyti daugiau vietos skyde, o spyruoklės dėka nereikalaujantis priežiūros kontaktas eliminuoja garantinio aptarnavimo kaštus. Taip pat dalis klientų gnybtus montuoja į įrenginius, veikiamus vibracijos, kur varžtiniai sujungimai paprasčiausiai atsisuka, panašūs reiškiniai stebimi ir greitos temeperatūrų kaitos aplinkose dėl metalo šiluminio plėtimosi. TopJob S serijos gnybtai - greitam ir kokybiškam darbui!

Norite daugiau sužinoti apie šį produktą? Rašykite mums.

+370 5 232 22 95 | contact@instabalt.lt


Klientai / Partneriai