Apie mus ir mūsų veiklą

INSTABALT įmonių grupė veikia trijų Baltijos šalių rinkoje ir yra oficiali  gamintojų  WAGO, BRENNENSTUHL, KOPP ir kitų produktų platintoja.

Veiklos tipas – elektros medžiagų didmeninė prekyba.

Veikla apima tris kryptis:

  1. bendradarbiavimas su elektros medžiagų, statybinių medžiagų, buitinių prietaisų, namų ūkio reikmenų mažmenininkais. Ši grupė apima visas pagrindines produktų grupes, atitinkančias mažų arba vidutinių elektros medžiagų parduotuvių, didelių statybinių parduotuvių poreikius. Pagrindiniai gaminiai – elektros medžiagos, buitiniai ir pramoniniai ilgintuvai, lempos ir prožektoriai;
  2. bendradarbiavimas su didmeninėmis elektros medžiagų įmonėmis. Pagrindiniai šios vartotojų grupės produktai – WAGO  jungtys, profesionalams skirti ilgintuvai ir žibintai, aukšto apsaugos lygio kištukiniai lizdai ir jungikliai;
  3. bendradarbiavimas su sistemų integruotojais, dirbančiais pastatų automatizavimo ir gamybos procesų srityje, įvairių profilių pramonės įmonėmis. Pagrindiniai šios grupės produktai – WAGO sistemos ir sprendimai.

Taline, Rygoje ir Vilniuje esantys sandėliai užtikrina greitą ir lankstų užsakymų įvykdymą.

Gaminių asortimentas apima produktus, pagamintus Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Vokietijoje. Svarbi mūsų darbo užduotis – mūsų klientams teikti visas būtinas paslaugas – nuo reikalingo produktų asortimento konkrečiam klientui nustatymo iki prekių pristatymo tiesiai į parduotuves bei lentynų papildymo.

Remdamiesi daugybės metų patirtimi, įgyta pardavinėjant elektros produktus, padedame savo klientams iš bet kurios šalies pasirinkti tinkamą produktų asortimentą. Taip pat tiekiame rinkodaros pagalbą ir mokome pardavėjus.
Vykdome mokymo seminarus apie WAGO automatizavimą, išduodami atitinkamus sertifikatus.

Turėdami 25 metų patirtį Baltijos rinkoje, sukaupėme daug patirties dirbdami su klientais, kurių skaičius visose šalyse nuolat auga.

Istorija:

1999 metai. Įsteigta „INSTABALT Lit“, Vilnius, Lietuva. Įmonė tampa išskirtine „Brennenstuhl GmbH“ platintoja
2005 metai. INSTABALT grupė tampa išskirtine „Wago Kontakttechik GmbH“ platintoja Lietuvoje ir Latvijoje.
2010 metai. INSTABALT tampa išskirtine didmenine „Brennenstuhl GmbH“ platintoja Baltijos šalyse.
2017 metai. INSTABALT EESTI ir INSTABALT LIT išplečia ir pagerina sandėlių ir buveinių erdvę.

Klientai / Partneriai